Ліхтарик Voltronic Power GoldSilver (GS-3900)
Фото 4 |
Voltronic Power GoldSilver |
|
Простий, легкий та зручний туристичний ліхтар із вбудованою Li-Ion акумуляторною батареєю значної ємності, інтегрованою сонячною батареєю та зарядкою від побутової електромережі. Комплектується пультом дистанційного керування. Відрізняється гарною ергономікою та гідною автономністю. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який призначений для освітлення малих/середніх наметів або відкритих майданчиків невеликої площі.
Має зручне підвісне кріплення на гілку, мотузку чи трос. Може висвітлювати господарські приміщення та використовуватися як резервне джерело світла під час блекауту. Туристичний ліхтар Voltronic Power GoldSilver підтримує 3 режими роботи: високу/середню/низьку інтенсивність. Крім цього, передбачено миготливий режим для подачі сигналу лиха (SOS). Для живлення ліхтаря використовується інтегрований акумулятор ємністю 6000 мАгод. Є стандартний роз'єм DC заряджання, через який виконується за допомогою комплектного зарядного пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Купити Voltronic Power GoldSilver
Усі ціни 18 →Фонарь Voltronic GoldSilver (GS-3900) GS-3900 | 438 грн. |
Ліхтар Voltronic GoldSilver (GS-3900) GS-3900 | 300 грн. |
Voltronic GoldSilver (GS-3900) GS-3900 | 300 грн. |
Лампа Voltronic Goldsilver GS-3900 з сонячною батареєю і пультом, Box (GS- | 564 грн. |
Voltronic Ліхтар Voltronic GoldSilver (GS-3900) GS-3900 | 300 грн. |