Ліхтарик Voltronic Power PT-8915B
Фото 3 |
Voltronic Power PT-8915B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power PT-8915B
Voltronic PT-8915B | 140 грн. |
Ліхтарик ручний PT-8915B, 1+1 режим, вбудований акум-ор 18650, корпус плас | 194 грн. |
Ліхтарик ручний PT-8915B вбудований акумулятор 18650 | 290 грн. |
Ліхтарик ручний PANTHER PT-8915B, 1W . CreeXPE+COB. 1+1 режим, вбудований | 183 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →