Ліхтарик Voltronic Power KY-P50X80
Voltronic Power KY-P50X80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power KY-P50X80
Фонарь ручной Voltronic KY-P50X80, 1LED Cree XHP50.2, 19W, 5 режима, ZOOM, | 390 грн. |
Ліхтарик KY-P50X80, Zoom, 1 реж., корпус-алюміній, водостійкий, ударостійк | 332 грн. |
Ліхтарик KY-P50X80 26650 | 369 грн. |
Ліхтар ручний Voltronic KY-P50X80, 1LED Cree XHP50.2, 19W, 5 режими, ZOOM, | 353 грн. |
Ліхтар ручний Voltronic KY-P50X80, 1LED Cree XHP50.2, 19W, 5 режими, ZOOM, | 288 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →