Зарядна станція Voltronic Power S-300W
Фото 3 |
Voltronic Power S-300W 300 Вт500 Вт |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power S-300W
Портативный PowerBank S-300W, 220V/20A, 1*AC/220V+3*DC/12V+6*USB/5V, LED, | 5 660 грн. |
Зарядная станция Voltronic S-300W S-300W-20A | 4 258 грн. |
Портативний PowerBank S-300W, 220V/20A, 1*AC/220V+3*DC/12V+6*USB/5V, LED, | 4 366 грн. |
Voltronic S-300W-20A | 4 699 грн. |
Модификації Voltronic Power S-300W
Ціни на Voltronic Power S-300W |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power S-300W | від 4 258 грн. | 4 пропозиції | ||
Voltronic Power S-500W | від 7 487 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →