Зарядна станція Voltronic Power X16-180W
Voltronic Power X16-180W 180 Вт250 Вт |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power X16-180W
Усі ціни 10 →Voltronic X16-180W, 251Wh | 4 949 грн. |
Зарядная станция Voltronic X16-180W, 251Wh (X16-180W) | 4 900 грн. |
Зарядная станция Voltronic x16-180w, 251Wh (x16-180w) | 5 234 грн. |
Зарядна станція Voltronic X16-180W, 251Wh (1577028) | 3 999 грн. |
Зарядная станция Voltronic X16-180W, 251Wh (1577028) | 3 998 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Voltronic Power X16-180W
Ціни на Voltronic Power X16-180W |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power X16-180W | від 3 998 грн. | 10 пропозицій | ||
Voltronic Power X16-250W | від 4 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →