Зарядна станція Voltronic Power S-500W
Фото 3 |
Voltronic Power S-500W 300 Вт500 Вт |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power S-500W
Портативный PowerBank S-500W, 220V/30A, 2*AC/220V+4*DC/12V+6*USB/5V, LED, | 10 080 грн. |
Портативный PowerBank S-500W, 220V / 30A, 2*AC / 220V+4*DC / 12V+6*USB / 5 | 7 487 грн. |
Voltronic S-500W-30A 28497 | 8 399 грн. |
Портативний PowerBank S-500W, LiFePo4 40000mAh, 220V/30A, 2*AC/220V+4*DC/1 | 7 683 грн. |
Модификації Voltronic Power S-500W
Ціни на Voltronic Power S-500W |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power S-300W | від 4 258 грн. | 4 пропозиції | ||
Voltronic Power S-500W | від 7 487 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →