Кишеня для накопичувача Voltronic Power YT-CAHDD12.7
Voltronic Power YT-CAHDD12.7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power YT-CAHDD12.7
Усі ціни 12 →Адаптер підключення Voltronic HDD 2.5" YT-CAHDD12.7 в відсік приводу ноутб | 168 грн. |
Адаптер подключения HDD 2.5`` 12.7 mm в отсек привода ноутбука SATA / mSAT | 278 грн. |
Адаптер підключення Voltronic HDD 2.5" YT-CAHDD12.7 в відсік приводу ноутб | 168 грн. |
Voltronic Адаптер підключення HDD 2.5 YT-CAHDD12.7 у відсік приводу ноутбу | 279 грн. |
Адаптер підключення Voltronic HDD 2.5" YT-CAHDD12.7 у відсік приводу ноутб | 266 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →