Кишеня для накопичувача Grand-X HDC-25C
Фото 4 |
Grand-X HDC-25C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand-X HDC-25C
Усі ціни 13 →Аксесуар для накопичувача Grand-X (HDC-25С) | 321 грн. |
Аксессуар для накопителя Grand-X (HDC-25С) | 281 грн. |
Фрейм-переходник Grand-X HDD 2,5'' SATA2/SATA3 (HDC-25С) HDC-25С | 410 грн. |
Grand-X 2.5" у відсік приводу ноутбука SATA2/SATA3 12.7мм (HDC-25C) | 256 грн. |
Grand-X HDD 25'' SATA2/SATA3 (HDC-25С) HDC-25С | 237 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →