Кишеня для накопичувача Gembird MF-95-02
Фото 3 |
Gembird MF-95-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MF-95-02
Усі ціни 26 →Адаптер HDD 2.5" для ноутбука у відсік CD-ROM Gembird MF-95-02 (12.7 мм) | 198 грн. |
Фрейм-переходник GEMBIRD HDD 2.5" to notebook ODD SATA (MF-95-02) MF-95-02 | 238 грн. |
Gembird Optibay 12.7mm 2.5'' SATA (MF-95-02) Grey MF-95-02 | 199 грн. |
Gembird GEMBIRD HDD 2.5'' to notebook ODD SATA (MF-95-02) MF-95-02 | 198 грн. |
Gembird MF-95-02 | 223 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →