Набір інструментів Vorel 56477
Vorel 56477 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 56477
Усі ціни 6 →Набор ключей Hex Ball Г-образных VOREL 9ед. (56477) | 226 грн. |
Набір шестигранних ключів Vorel 56477 | 214 грн. |
Набір ключів шестигранних VOREL з кулею 2-10 мм 9 шт. (56477) | 219 грн. |
Ключі 6-гранні L-образні VOREL: з кулею, М2-10, V-56477 | 226 грн. |
Набір ключів шестигранних VOREL з кулькою, М2-10мм, 9шт. (56477) | 193 грн. |
Набір ключів шестигранних HEX 2,0-10мм, 9од, з шаром, 56477, Vorel | 204 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →