Заглибний насос Vorskla PMZ 9/12
Vorskla PMZ 9/12 поплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 9/12
Усі ціни 19 →Насос електричний для брудної води VORSKLA ПМЗ 9/12 | 3 289 грн. |
Насос фекальний Vorskla ПМЗ 9/12П 113671 | 3 367 грн. |
Занурювальний фекальний насос Vorskla ПМЗ 9/12П | 3 462 грн. |
Занурювальний фекальний насос Ворскла ПМЗ 9/12П ніж-подрібнювач в комплект | 4 158 грн. |
Насос електричний для брудної води VORSKLA ПМЗ 9/12п | 3 929 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →