Заглибний насос Vorskla PMZ 8.5/13
Vorskla PMZ 8.5/13 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 8.5/13
Усі ціни 16 →Насос електричний для брудної води VORSKLA ПМЗ 8.5/13-75 | 2 159 грн. |
Фекальний насос Vorskla ПМЗ 8.5/13 | 2 217 грн. |
Занурювальний дренажно-фекальний насос Ворскла ПМЗ 8.5/13-75 (з поплавком) | 2 205 грн. |
Насос електричний для брудної води VORSKLA ПМЗ 8.5/13 | 2 499 грн. |
Насос дренажний Vorskla ПМЗ 8.5/13-75 | 1 961 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →