Заглибний насос Einhell GC-DP 7835 (4170682)
Einhell GC-DP 7835 продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-DP 7835
Усі ціни 7 →Насос дренажний Einhell Classic GC-DP 7835 (4170682) | 2 550 грн. |
Насос для брудної води Einhell GH-DP 7835 (4170682) | 2 167 грн. |
Насос Einhell GH(GC)-DP 7835 | 2 347 грн. |
Насос дренажний Einhell GC-DP 7835, 780 Вт, 15700 л/год, вис. 8 м, глиб. 8 | 2 622 грн. |
Насос Einhell GH(GC)-DP 7835 | 2 352 грн. |
Насос Einhell GH(GC)-DP 7835 | 2 357 грн. |
НАСОС ЗАНУРЮВАЛЬНИЙ ГЛИБИННИЙ GC-DP 7835 | 3 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →