Настінне кріплення Walfix R-273B
Walfix R-273B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-273B
Усі ціни 27 →Walfix R-273B | 459 грн. |
Кронштейн Walfix R-273B | 477 грн. |
Кронштейн Walfix R-273B (VESA100х100) | 470 грн. |
Walfix Кронштейн Walfix R-273B | 497 грн. |
Кронштейн Walfix R-273B | 497 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →