Настінне кріплення Walfix R-243B
Walfix R-243B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-243B
Усі ціни 27 →Walfix R-243B | 268 грн. |
Кронштейн Walfix R-243B (VESA100x100) | 326 грн. |
Кронштейн Walfix R-243B (VESA100х100) | 285 грн. |
Walfix Кронштейн Walfix R-243B | 301 грн. |
Кронштейн Walfix R-243B | 301 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →