Похідний ніж Walther PPQ Knife (5.0746)
Відео 1Фото 4 |
Walther PPQ Knife |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walther 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walther.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walther PPQ Knife
Усі ціни 6 →Ніж Walther PPQ (5.0746) | 1 463 грн. |
Нож Walther PPQ (5.0746) 5.0746 | 1 234 грн. |
Ніж Walther PPQ (5.0746) 5.0746 | 1 320 грн. |
Walther Ніж Walther PPQ (5.0746) 5.0746 | 1 320 грн. |
Кишеньковий ніж Walther PPQ (5.0746) | 1 320 грн. |
Ніж Walther PPQ (5.0746) | 1 578 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →