Похідний ніж Walther Silver Tac
Відео 2Фото 2 |
Walther Silver Tac |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walther 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walther.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walther Silver Tac
Усі ціни 7 →Ніж Walther STK Silver Tac Knife (5.0717) | 1 651 грн. |
Нож Walther STK Silver Tac Knife (5.0717) 5.0717 | 1 540 грн. |
Ніж Walther STK Silver Tac Knife (5.0717) 5.0717 | 1 540 грн. |
Walther Ніж Walther STK Silver Tac Knife (5.0717) 5.0717 | 1 540 грн. |
Кишеньковий ніж Walther Silver Tac Knife (5.0717) | 1 540 грн. |
Ніж Walther STK - Silver Tac Knife | 1 910 грн. |
Ніж Walther STK Silver Tac Knife (5.0717) | 1 851 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →