Похідний ніж SKIF Jock BSW
Відео 4Фото 19 |
SKIF Jock BSW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Jock BSW
Усі ціни 18 →Нож складной Skif Jock BSW, aluminium (длина: 218 мм, лезвие: 95 мм, черно | 1 390 грн. |
Skif Jock BSW Black | 1 210 грн. |
Карманный нож Skif Jock BSW Blue UL-002ALBSWBL | 1 390 грн. |
Нож Skif Jock BSW Aluminium Blue (UL-002ALBSWBL) | 1 514 грн. |
Ніж Skif Jock BSW Aluminium Blue (UL-002ALBSWBL) UL-002ALBSWBL | 1 280 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →