Електрокамін Warmtec Jukon Dimplex 23 XHD
Відео 1Фото 3 |
Warmtec Jukon Dimplex 23 XHD |
|
Вибір кольору полум'я.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warmtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warmtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warmtec Jukon Dimplex 23 XHD
Warmtec Jukon Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Jasny Dąb | 24 108 грн. |
Warmtec Jukon Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Ciemny Dąb | 24 108 грн. |
Warmtec Jukon Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Czarny | 24 108 грн. |
Warmtec Jukon Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Czarny Jasny Dąb | 26 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →