Електрокамін Warmtec Tormes Dimplex 23 XHD
Відео 1Фото 7 |
Warmtec Tormes Dimplex 23 XHD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warmtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warmtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warmtec Tormes Dimplex 23 XHD
Усі ціни 6 →Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Jasny Dąb | 25 998 грн. |
Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Ciemny Dąb | 25 998 грн. |
Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat | 25 998 грн. |
Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Beton | 25 998 грн. |
Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Biały Mat Marmur Czar | 25 998 грн. |
Warmtec Tormes Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Czarny Marmur Czarny | 25 998 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →