Електрокамін Warmtec Paria Dimplex 23 XHD
Фото 6 |
Warmtec Paria Dimplex 23 XHD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warmtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warmtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warmtec Paria Dimplex 23 XHD
Warmtec Paria Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Ciemny Dąb | 25 998 грн. |
Warmtec Paria Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Biały Mat Marmur Czarny | 25 998 грн. |
Warmtec Paria Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400W Jasny Dąb | 25 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →