Електрокамін Warmtec Lenox Dimplex 23 XHD
Відео 1Фото 4 |
Warmtec Lenox Dimplex 23 XHD |
|
Вибір кольору полум'я.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Warmtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Warmtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Warmtec Lenox Dimplex 23 XHD
Усі ціни 6 →Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Ciemny Dąb | 25 452 грн. |
Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Biały Mat | 25 452 грн. |
Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame 1400 Biały Mat Jasny Dąb | 25 452 грн. |
Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Jasny Dąb | 25 452 грн. |
Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Beton | 25 452 грн. |
Warmtec Lenox Wkład Dimplex 23" Xhd Optiflame Biały Mat Ciemny Dąb | 25 452 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →