Літня шина Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W
Відео 6 |
Виберіть розмір шин
Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W 245/45 R18 96 W 245/45 R18 100 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Waterfall 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Waterfall.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W
Усі ціни 22 →Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W XL | 2 826 грн. |
Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W XL | 3 070 грн. |
Waterfall Eco Dynamic (245/45R18 100W) | 2 785 грн. |
Летние шины Waterfall Eco Dynamic 245/45 ZR18 100W XL 1002239942 | 2 851 грн. |
WATERFALL Eco Dynamic 245/45R18 100W | 2 816 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W
Ціни на Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 96W | від 2 757 грн. | 22 пропозиції | ||
Waterfall Eco Dynamic 245/45 R18 100W | від 2 692 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →