Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ
Відео 4Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ
Western Digital WD1005FBYZ | 3 998 грн. |
WD WD1005FBYZ | 4 075 грн. |
Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class 1 TB (wd1005FBYZ) Gold Enterprise C | 4 477 грн. |
Жесткий диск 3.5" 1TB Western Digital Gold 7200rpm 128MB SATAIII (WD1005FB | 5 251 грн. |
1 0 2 2 |
Переплатив, узяв диск максимальної ємності. А він помер у перший тиждень використання. Повернув за гарантією. Об'єм, швидкість, тривала гарантія. Шум, смерть у перший тиждень використання. Антон: користуюся WD WD181KRYZ менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 3 998 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 5 150 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 6 136 грн. | 45 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 8 948 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 9 807 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 11 135 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 13 462 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 15 145 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 17 671 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 18 567 грн. | 39 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 21 191 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 25 482 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →