Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ
Відео 4Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ
Усі ціни 7 →Western Digital WD142KRYZ | 15 145 грн. |
Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class 14 TB (wd141KRYZ) Gold Enterprise C | 16 236 грн. |
WD Gold 14TB (WD141KRYZ) | 16 160 грн. |
WD Gold 14TB (WD141KRYZ) | 16 564 грн. |
WD Gold 14TB (WD141KRYZ) | 16 968 грн. |
Жорсткий диск WD 14TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold (WD141KRYZ) | 15 900 грн. |
Western Digital Gold 3,5'' (WD142KRYZ) | 15 375 грн. |
1 0 2 2 |
Переплатив, узяв диск максимальної ємності. А він помер у перший тиждень використання. Повернув за гарантією. Об'єм, швидкість, тривала гарантія. Шум, смерть у перший тиждень використання. Антон: користуюся WD WD181KRYZ менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 3 998 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 5 150 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 6 126 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 8 948 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 9 807 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 11 132 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 13 428 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 15 145 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 17 671 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 18 534 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 21 191 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 25 482 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →