Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ
Відео 4Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ |
|
Внутрішній жорсткий диск надвисокої ємності (18 Тб) з лінійки 3.5″ HDD-накопичувачів WD Gold 2020 року. Ця колекція включає в себе моделі різного об'єму (від 1 Гб до 18 Тб), конструкція і прошивка яких оптимізована для роботи в складних і відповідальних системах зберігання даних рівня підприємства. Завдяки винятковій надійності та здатності тривалий час працювати з високим навантаженням, являють собою один з кращих варіантів вибору для оснащення великих центрів оброблення даних.
Може застосовуватися в якості додаткового накопичувача високої ємності в робочій станції або топовій NAS-системі. Жорсткий диск WD Gold WD181KRYZ оснащений великим DRAM-буфером об'ємом 512 Мбайт, а внутрішньо простір його гермоблока заповнений гелієм за технологією HelioSeal. Низька густина цього газу (у сім разів легше за повітря) зменшує втрати на тертя пластин і знижує силу впливу газових потоків на точність позиціонування головок.
Технологія енергетичної підтримки магнітного запису (EAMR) забезпечує поліпшену точність і додатково підвищує щільність запису. Завдяки їй, а також високій швидкості обертання двигуна, максимальна швидкість читання/запису досягає вражаючих 267 Мбайт/с. Для роботи в масивах є ефективні системи, що допомагають в режимі реального часу коригувати лінійну та кутову вібрацію. Виробник гарантує безвідмовну роботу в режимі 24/7 протягом не менше ніж 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ
Усі ціни 39 →Western Digital WD181KRYZ | 18 840 грн. |
Жесткий диск WD SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold WD181KRYZ | 20 008 грн. |
Жорсткий диск внутрішній WD 3.5"SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) | 20 119 грн. |
WD WD181KRYZ | 19 845 грн. |
WD Gold (WD181KRYZ) | 20 119 грн. |
1 0 2 2 |
Переплатив, узяв диск максимальної ємності. А він помер у перший тиждень використання. Повернув за гарантією. Об'єм, швидкість, тривала гарантія. Шум, смерть у перший тиждень використання. Антон: користуюся WD WD181KRYZ менше місяця |
Модификації WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 3 998 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 5 150 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 6 160 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 8 948 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 9 819 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 11 177 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 13 530 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 15 145 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 17 490 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 18 560 грн. | 39 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 21 297 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 25 482 грн. | 4 пропозиції |