Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ
Відео 4Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ
Усі ціни 40 →Жесткий диск 3.5" 8TB WD (WD8004FRYZ) | 10 334 грн. |
Western Digital WD8004FRYZ | 9 990 грн. |
WD Gold 3.5" 8TB SATA/ 256MB (WD8004FRYZ) | 10 725 грн. |
Жесткий диск WD 8.0TB Gold 7200rpm 256MB (WD8004FRYZ) WD8004FRYZ | 10 403 грн. |
WD WD8004FRYZ | 10 487 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 2 |
Переплатив, узяв диск максимальної ємності. А він помер у перший тиждень використання. Повернув за гарантією. Об'єм, швидкість, тривала гарантія. Шум, смерть у перший тиждень використання. Антон: користуюся WD WD181KRYZ менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 3 998 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 5 150 грн. | 33 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 6 126 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 8 948 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 9 807 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 11 132 грн. | 46 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 13 428 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 15 145 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 17 671 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 18 534 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 21 191 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 25 482 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →