Жорсткий диск WD AV-GP WD10EVVS 1 ТБ
Очікується у продажу Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 8; Частота обертання шпинделя: 5400 – 7200 об/хв; |
WD WD10EVVS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD10EVVS
Ціни на WD AV-GP WD10EVVS |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 453 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 819 грн. | 9 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 490 грн. | 14 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 996 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 827 грн. | 4 пропозиції |