Жорсткий диск WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ
Відео 2 |
WD WD5000AURX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ
Усі ціни 16 →Жесткий диск 3.5" 500GB WD (WD5000AURX) | 962 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 500GB WD (WD5000AURX) | 1 028 грн. |
Жесткий диск 3.5" 500Gb Western Digital (WD5000AURX) WD5000AURX | 844 грн. |
WD Жорсткий диск 3.5" 500GB WD (WD5000AURX) WD5000AURX | 819 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 500GB WD (WD5000AURX) WD5000AURX | 819 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD5000AURX
Ціни на WD AV-GP WD5000AURX |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 453 грн. | 23 пропозиції | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 793 грн. | 17 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 490 грн. | 15 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 996 грн. | 22 пропозиції | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 22 пропозиції | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 832 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →