Жорсткий диск WD AV-GP WD20EVDS 2 ТБ
Відео 2 | Товар застарів 3 967 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 32; Частота обертання шпинделя: 5400 – 7200 об/хв; |
WD WD20EVDS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD20EVDS
Ціни на WD AV-GP WD20EVDS |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 453 грн. | 23 пропозиції | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 791 грн. | 17 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 490 грн. | 15 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 996 грн. | 22 пропозиції | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 22 пропозиції | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 829 грн. | 4 пропозиції |