Жорсткий диск WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX
Відео 2 |
WD WD5000AUDX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX
Усі ціни 13 →Накопичувач HDD SATA 500GB WD AV-GP 32MB (WD5000AUDX) Refurbished WD5000AU | 598 грн. |
Жорсткий диск WD AV-GP WD5000AUDX | 941 грн. |
WD Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (#WD5000AUDX #) #WD5000AUDX # | 694 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (#WD5000AUDX #) #WD5000AUDX # | 694 грн. |
Western Digital WD 500Gb (#WD5000AUDX) #WD5000AUDX | 491 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD5000AUDX
Ціни на WD AV-GP WD5000AUDX |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 452 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 791 грн. | 16 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 491 грн. | 13 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 1 914 грн. | 18 пропозицій | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 18 пропозицій | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 952 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →