Жорсткий диск WD AV-25 2.5" WD10JUCT 1 ТБ
WD WD10JUCT 500 ГБ1 ТБ |
|
Компактний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" з сімейства SATA HDD-накопичувачів WD AV-25 зразка 2014 року. Ця лінійка включає шість моделей об'ємом від 160 Гб до 1 ТБ, які оптимізовані для потокового запису цифрового відеосигналу в побутових відео відеоспостереження Відрізняється низьким енергоспоживанням (не більше 1,4 Вт в режимі інтенсивного використання) і невисоким рівнем шуму Зберігає працездатність в діапазоні температур від 0 до 60 °C, що дає можливість використовувати його в системах з безшумним пасивним охолодженням. цілодобовий запис відеопотоків з камер HD-роздільної здатності до 12 шт. Для підключення використовується стандартний послідовний інтерфейс SATA3. Цей накопичувач легко влаштовується у конфігурацію актуального мультимедійного плеєра для домашнього кінотеатру FullHD/UltraHD-дозвіл або аудіо/відеосервера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD AV-25 2.5" WD10JUCT 1 ТБ
Усі ціни 14 →Накопичувач HDD 2.5" SATA 1.0TB WD AV-25 16MB 5400rpm (WD10JUCT) Ref WD10J | 1 542 грн. |
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 1TB WD (# WD10JUCT #) | 1 755 грн. |
Жесткий диск для ноутбука 2.5" 1TB WD (# WD10JUCT #) # WD10JUCT # | 1 507 грн. |
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 1TB WD (# WD10JUCT #) # WD10JUCT # | 1 586 грн. |
WD HDD SATA 1.0Tb 16Mb AV-25 ( WD10JUCT) WD10JUCT | 1 546 грн. |
Модификації WD AV-25 2.5" WD10JUCT
Ціни на WD AV-25 2.5" WD10JUCT |
---|---|---|---|---|
WD AV-25 2.5" WD5000LUCT 500 ГБ | від 497 грн. | 23 пропозиції | ||
WD AV-25 2.5" WD10JUCT 1 ТБ | від 1 388 грн. | 14 пропозицій |