Мангал / барбекю Weber Spirit II E-310 GBS (45010175)
Відео 12Фото 12 |
Weber Spirit II E-310 GBS |
|
Гриль відрізняється від моделі Weber Spirit E-310 Original сумісністю з інноваційними цифровими термометрами iGrill 3, створеними для роботи зі смартфонами, і решіткою GBS® (Gourmet BBQ System) зі знімним центральним модулем під різні аксесуари
Гриль з пластинами Flavorizer для захисту пальників від жиру, рівномірного розподілу жару і забезпечення страві насиченого підкопченого аромату
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Spirit II E-310 GBS
Усі ціни 8 →Газовый гриль Weber Spirit Ii E-310 Gbs 45010175 | 44 900 грн. |
Гриль газовый WEBER Spirit II E-310 GBS, черная крышка 45010175 | 44 899 грн. |
Weber Spirit Ii E-310 Gbs Czarny (45010133) | 34 160 грн. |
Гриль газовый Weber Spirit II E-310 GBS (45010175) | 44 899 грн. |
Газовий гриль Spirit II E-310 Gbs Weber 45010175 | 44 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди