Мангал / барбекю Weber Traveler (9010075)
Відео 9Фото 11 |
Weber Traveler |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Traveler
Усі ціни 14 →Гриль газовий Weber Traveler чорний (9010075) | 25 199 грн. |
9010075 Гриль газовий Traveler чорний | 25 199 грн. |
Портативний газовий гриль WEBER Traveler (9010075) 9010075 | 25 199 грн. |
Гриль газовый Weber Traveler (9010075) | 31 499 грн. |
Газовий гриль Weber Traveler чорний 9010075 | 25 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди