Мангал / барбекю Weber Lumin 2000 92040979
Фото 11 |
Weber Lumin 2000 92040979 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Lumin 2000 92040979
Усі ціни 6 →92040979 Гриль електричний Weber Lumin 2000 червоний | 38 239 грн. |
Гриль Weber Lumin Red 92040979 | 31 734 грн. |
Weber Lumin Red 92040979 | 30 960 грн. |
Weber Lumin Red 92040979 | 32 508 грн. |
Гриль електричний Weber Lumin 2000 Червоний (92040979) | 42 499 грн. |
Гриль електричний Weber Lumin червоний (малиновий) 92040979 | 42 499 грн. |