Валіза Wenger BC Packer Carry-On Softside (610164)
Фото 10 |
Wenger BC Packer Carry-On Softside |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger BC Packer Carry-On Softside
Усі ціни 13 →Валіза тканинна WENGER, BC Packer, мала, 4 колеса, чорна (610164) | 6 499 грн. |
Валіза тканинна WENGER, BC Packer, мала, 4 колеса, чорна (610164) | 6 499 грн. |
Чемодан тканевый Wenger, bc Packer, малый, 4 колеса, чёрный 610164 | 6 136 грн. |
Валіза Wenger BC Packer мала текстильна чорна (610164) | 6 499 грн. |
Чемодан Wenger, BC Packer, малый, текстильный, 4 колеса, черный 610164 | 6 499 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →