Валіза Wenger BC Packer Carry-On
Фото 12 |
Wenger BC Packer Carry-On 40 л120 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger BC Packer Carry-On
Усі ціни 28 →Валіза пластикова WENGER, BC Packer, мала, 4 колеса, синя (610154) | 4 999 грн. |
Валіза пластикова WENGER, BC Packer, мала, 4 колеса, синя (610154) | 4 999 грн. |
Чемодан пластиковый Wenger, bc Packer, малый, 4 колеса, чёрный 610151 | 4 700 грн. |
Валіза Wenger BC Packer мала синя (610154) | 4 999 грн. |
Чемодан Wenger, BC Packer, малый, пластик, 4 колеса, черный 610151 | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Wenger BC Packer
Ціни на Wenger BC Packer |
---|---|---|---|---|
Wenger BC Packer Carry-On | від 4 700 грн. | 28 пропозицій | ||
Wenger BC Packer Large | від 7 355 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →