Валіза Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25 (600662)
Відео 1Фото 26 |
Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25 |
|
В комплекті сумка для ноутбука 15.6".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25
Усі ціни 12 →WENGER Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case, чёрная (600662) | 7 699 грн. |
WENGER Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case, чёрная (600662) | 7 699 грн. |
Кейс-пилот для ноутбука 16", Wenger Patriot, чёрный 600662 | 7 699 грн. |
Кейс-пилот для ноутбука 16", Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case, черн | 7 699 грн. |
Сумка для ноутбука Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Black (600662) 600662 | 7 699 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →