Рюкзак Tatonka City Pack 20 20 л
Відео 1Фото 30 |
Tatonka City Pack 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatonka City Pack 20 20 л
Рюкзак Tatonka City Pack 20 Червоний | 2 268 грн. |
Рюкзак Tatonka City Pack 20 Бордовий | 2 268 грн. |
Рюкзак Tatonka City Pack 20 Синій | 2 268 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →