Заглибний насос Speroni Cutty 250
Speroni Cutty 250 продуктивніподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni Cutty 250
Усі ціни 6 →Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 250/N (101291440) 101291440 | 50 954 грн. |
Speroni CUTTY 250/N OIL + Пульт 23050 | 50 952 грн. |
Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 250/N-T | 44 136 грн. |
Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 250/N-T (101291450) 101291450 | 38 305 грн. |
Speroni CUTTY 250/N-T OIL 40050 | 38 306 грн. |
Насос дренажно-фекальний Speroni CUTTY 250/N | 58 576 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель Cutty 250T — оснащений трифазним двигуном
Модификації Speroni Cutty 250
Ціни на Speroni Cutty 250 |
---|---|---|---|---|
Speroni Cutty 150 | від 46 438 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni Cutty 200 | від 37 573 грн. | 6 пропозицій | ||
Speroni Cutty 250 | від 38 305 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →