Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool MBNA 920 B
Фото 10 |
Whirlpool MBNA 920 B нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MBNA 920 B
Усі ціни 49 →WHIRLPOOL MBNA920B | 10 975 грн. |
Whirlpool Whirlpool MBNA920B | 12 599 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MBNA920B | 9 765 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Whirlpool MBNA920B | 12 599 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Whirlpool MBNA920B | 12 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Whirlpool MBNA 920 B
Ціни на Whirlpool MBNA 920 B |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MBNA 920 X | від 10 390 грн. | 23 пропозиції | ||
Whirlpool MBNA 920 B | від 9 499 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →