Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 4920 NB
Фото 4 |
Whirlpool AMW 4920 NB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 4920 NB
Усі ціни 10 →Whirlpool AMW 4920/NB | 9 190 грн. |
Whirlpool AMW 4920/NB | 10 700 грн. |
Whirlpool AMW 4920 NB | 10 290 грн. |
WHIRLPOOL AMW 4920 NB | 10 199 грн. |
Whirlpool AMW 4920/NB | 10 486 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 4920 NB
Ціни на Whirlpool AMW 4920 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 4920 IX | від 10 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Whirlpool AMW 4920 NB | від 9 190 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →