Бойлер Willer EV 100 DR Grand
Відео 6Фото 39 |
Willer EV 100 DR Grand |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer EV 100 DR Grand
Усі ціни 66 →Willer Willer EV100DR Grand (черное звездное небо) | 18 099 грн. |
Водонагрівач Willer EV100DR Grand | 8 840 грн. |
Бойлер електричний Willer EV100DR Grand | 11 339 грн. |
Водонагрівач WILLER EV100DR grand | 11 339 грн. |
Водонагрівач Willer EV100DR Grand-SP-blacksky | 18 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Мені сподобався цей бойлер із-за двох тінів і хорошими налаштуваннями для нагрівання води. У нас двоє дітей, і так часто відключають гарячу воду, то бойлер це не розкіш, а необхідність. До того ж ми боялися щоб з нього не тік окріп, адже діти можуть піти помити руки і відразу включити гарячу воду і банально ошпаритися. Тут є ручка налаштування температури, яку ми поставили в режим еко і вода завжди тепла, не гаряча. Коли хочеться гарячої води, то ролик повертаєш на велику потужність і так до 90 градусів можна виставити. Особисто я ставлю 65 градусів і вмикаю третю потужність. З такими параметрами нагрівається за 20 хвилин. Саме ця модель зручна своєю конструкцією. Вона хоч і не маленька, але плоска, тому не виглядає у ванній величезній+ у комплекті йшов кріплення, тому встановили без проблем просто під стелю. Читав, що можна ставити боком, але якщо чесно не ризикнув. В іншому можу лише процитувати характеристики, тут фішка в сухому тіні і двох тінів, тобто якщо один зламається, то другий підсобить і бойлер не перестане працювати, просто втратить половину своєї потужності. точне налаштування температури та потужності, плоска конструкція, є кріплення в комплекті, дві тіни + сухі. немає Антон Ч: користуюся Willer EV 80 DR Grand кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Willer EV 100 DR Grand
Ціни на Willer EV 100 DR Grand |
---|---|---|---|---|
Willer EV 30 DR Grand | від 6 148 грн. | 14 пропозицій | ||
Willer EV 50 DR Grand | від 6 860 грн. | 125 пропозицій | ||
Willer EV 80 DR Grand | від 7 990 грн. | 140 пропозицій | ||
Willer EV 100 DR Grand | від 8 840 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →