Бойлер Willer EV 50 DR Optima DHE
Відео 1Фото 4 |
Willer EV 50 DR Optima DHE |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer EV 50 DR Optima DHE
Усі ціни 55 →Willer Willer Optima EV50DR | 6 479 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR optima | 5 371 грн. |
Бойлер електричний Willer EV50DR Optima | 6 319 грн. |
Водонагрівач WILLER EV50DR optima | 6 156 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR optima | 6 479 грн. |
ще 20 пропозицій
3 0 0 3 |
Чи не протягнув і 2х років. Потік бак по шву (єдиному), який гарантія, типу, 5 років. Відстій, не раджу. симпатичний ненадійний користуюся Willer EV 50 DR Optima DHE більше року |
Згнив через 2.5, не рекомендую, вода з нього нормально шпарила. Гріє Згнив через 2,5 користуюся Willer EV 80 DR Optima DHE більше року |
Користуюся Willer EV 80 DR Optima більше року. Добре виконує свої функції. Зручний, простий, швидко гріє Сергей: користуюся Willer EV 80 DR Optima DHE більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Willer EV 50 DR Optima DHE
Ціни на Willer EV 50 DR Optima DHE |
---|---|---|---|---|
Willer EV 30 DR Optima DHE | від 4 951 грн. | 45 пропозицій | ||
Willer EV 50 DR Optima DHE | від 5 194 грн. | 57 пропозицій | ||
Willer EV 80 DR Optima DHE | від 6 201 грн. | 61 пропозиція | ||
Willer EV 100 DR Optima DHE | від 6 300 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →