Бойлер Willer PU07RF Cubus
Фото 3 |
Willer PU07RF Cubus 7 л10 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer PU07RF Cubus
Усі ціни 28 →Willer Willer PU07RF-Cubus 330315 | 4 189 грн. |
Водонагрівач Willer PU07RF-Cubus | 3 330 грн. |
Бойлер електричний Willer PU07RF-Cubus | 4 109 грн. |
Водонагрівач WILLER PU07RF-Cubus | 4 189 грн. |
Водонагрівач Willer PU07RF-Cubus | 4 189 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Willer PU07RF Cubus
Ціни на Willer PU07RF Cubus |
---|---|---|---|---|
Willer PU07RF Cubus | від 3 286 грн. | 28 пропозицій | ||
Willer PU10RF Cubus | від 3 445 грн. | 26 пропозицій |
Рекомендуємо