Всесезонна шина Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T
Відео 5 |
Виберіть розмір шин
Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T 225/65 R16 112 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T
Усі ціни 11 →Летние шины Windforce MileMax 225/65 R16C 112/110T 1001336889 | 2 981 грн. |
Windforce MILE max 225/65 R16C 112/110T | 2 916 грн. |
Windforce MileMax (225/65 R16C 112/110T) | 2 841 грн. |
Шини Windforce MileMax 225/65 R16 112/110T | 3 867 грн. |
Windforce MileMax 225/65 R16C 112/110T | 3 000 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T
Ціни на Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T |
---|---|---|---|---|
Windforce Mile Max 225/65 R16C 112T | від 2 812 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →