Литий диск RC Design RC-M1 7x16/5x120 ET20 DIA72,6
від 2 924 до 3 170 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації RC Design RC-M1 2
Характеристики
RC Design RC-M1 7x16/5x120 ET20 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-M1 7x16/5x120 ET20 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC-M1 7x16 5x120 ET20 DIA72.6 CS | 2 989 грн. |
RC Design RC-M1 (R16 W7.0 PCD5x120 ET20 DIA72.6) CSS1 | 2 942 грн. |
Диски RC Design RC-M1 7x16 5x120 ET20 DIA72,6 (KS) | 2 944 грн. |
RC Design RC-M1 7x16 5x120 ET20 DIA72.6 | 3 170 грн. |
RC Design RC Design RC-M1 7x16 5x120 ET20 DIA72.6 CS | 3 001 грн. |
RC Design RC-M1 7x16 5x120 ET20 DIA72.6 CS | 3 140 грн. |
RC Design RC-M1 (R16 W7 PCD5x120 ET20 DIA72,6) 1940429 | 2 924 грн. |
Закрити
Схожі