Вантажна шина Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 15 →Starmaxx DH 100 (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 12 362 грн. |
Starmaxx DH100 (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 12 494 грн. |
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150/147L | 12 070 грн. |
Вантажна шина STARMAXX DH100 (ведуча) 295/60R22.5 150/147L | 12 201 грн. |
Грузовые шины Starmaxx DH100 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR 10022422 | 13 486 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L
Ціни на Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150L | від 11 842 грн. | 15 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 295/60 R22.5 150M | від 13 431 грн. | 3 пропозиції | ||
Starmaxx DH100 315/60 R22.5 152L | від 13 147 грн. | 14 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 315/60 R22.5 156L | від 14 869 грн. | 1 пропозиція |