Овочечистка WMF Profi Plus 18.7139.6030 (3201000139)
Фото 4 |
WMF Profi Plus 18.7139.6030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Plus 18.7139.6030
Овочерізка WMF PROFI PLUS 19 см 1871396030 (18.7139.6030) | 599 грн. |
WMF Ніж для карвінгу 19 см Profi Plus WMF 1871396030 | 900 грн. |
WMF 1871396030 PROFI PLUS 19 см 1871396030PROFIPLUS19см | 599 грн. |
Ніж для очищення WMF Profi Plus, 19 см (18 7139 6030) | 599 грн. |
Ніж для карвінгу 19 см Profi Plus WMF (1871396030) | 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →