Овочечистка WMF Profi Plus 18.7261.6030
Фото 5 |
WMF Profi Plus 18.7261.6030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Plus 18.7261.6030
Ніж для чистки WMF PROFI PLUS 19 см 1872616030 (18.7261.6030) | 1 049 грн. |
WMF Овочечистка Profi Plus WMF 18 7261 6030 | 1 215 грн. |
Овощечистка Profi Plus WMF (18 7261 6030) | 1 337 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →